For medlemmer

Åbne turneringer i Europa

Liste med åbne turneringer i Europa.
Opdateres løbende af Curling Calendar.

Bonspiels

Aarhus Cup 2021

Fri 06 Aug to Sun 08 Aug
8200, 8200, Denmark
Fun & sociable bonspiel

ELEKTRĖNAI SUMMER CAMP 2021

Mon 16 Aug to Sun 22 Aug
Draugystės 24, Elektrėnai, LT, 26121, Lithuania
Fun & sociable bonspiel

ELEKTRĖNAI SUMMER CUP MD (Mixed double) 2021

Fri 20 Aug to Sun 22 Aug
Draugystės g. 24, Elektrėnai, LT, 26121, Lithuania
Fun & sociable bonspiel

ELEKTRĖNAI SUMMER CUP 2021

Fri 20 Aug to Sun 22 Aug
Elektrėnai,, Draugystės g. 24, Lithuania, Elektrėnai, LT, 26121, Lithuania
Fun & sociable bonspiel

10th Anniversary Mazury Curling Festival - camp&tournament

Sun 22 Aug to Sun 29 Aug
Giżycko, Wilkasy, Giżycko, 11-500, Poland
Fun & sociable bonspiel

5th White Nights Trophy 2021

Thu 26 Aug to Sat 28 Aug
14 Varraku, Tallinn, 13917, Estonia
Fun & sociable bonspiel

Golden Carolus Classic

Fri 27 Aug to Sun 29 Aug
Driesstraat 8, Zemst, 1982, Belgium
Fun & sociable bonspiel

Riga Open 2021-I

Fri 03 Sep to Sun 05 Sep
Bikernieku, 121H, Riga, Latvia, LV1021, Latvia
Cashspiel / competitive bonspiel

Austrian Open

Fri 03 Sep to Sun 05 Sep
Kitzbuehel, 6370, Austria
Fun & sociable bonspiel

Riga Open 2021-II

Fri 10 Sep to Sun 12 Sep
Bikernieku, 121H, Riga, Latvia, LV1021, Latvia
Cashspiel / competitive bonspiel

Gentofte Cup 2021

Fri 10 Sep to Sun 12 Sep
Ved Stadio 8, (close to Copenhagen), Gentofte, 2820, Denmark
Fun & sociable bonspiel

Galante Bajbory 2021

Fri 17 Sep to Sun 19 Sep
Śnieżna 10, Łódź, 92-103, Poland
Cashspiel / competitive bonspiel

WCT Latvian International Challenger

Thu 21 Oct to Sun 24 Oct
3 Stadiona street, 121H, Tukums, Latvia, LV3001, Latvia
Major cashspiel

33th Touring-Trophy Biel-Bienne

Fri 22 Oct to Sun 24 Oct
TISSOT Arena, Boulevard des Sports 30, Biel/Bienne, 2504, Switzerland
Cashspiel / competitive bonspiel

Tårnby Cup 2021

Fri 05 Nov to Sun 07 Nov
Røllikevej 3, Kastrup, 2770, Denmark
Fun & sociable bonspiel

59. St.Galler Kanne 2021

Sat 06 Nov to Sun 07 Nov
Zürcherstrasse 152a, St.Gallen, 9000, Switzerland
Fun & sociable bonspiel

Belfast Open Doubles

Thu 02 Dec to Sun 05 Dec
211 Belmont Avenue (Route 3), Belfast, ME, 04915
Fun & sociable bonspiel