For medlemmer

Åbne turneringer i Europa

Liste med åbne turneringer i Europa.
Opdateres løbende af Curling Calendar.

Bonspiels

Youth Mixed-Doubles Curling Championships

Fri 20 May to Sun 22 May
Susulyka street, Budapest, 1112, Hungary
National championships

6th White Nights Trophy 2022

Thu 26 May to Sat 28 May
14 Varraku, Tallinn, 13917, Estonia
Fun & sociable bonspiel

Carolus Classic 2022

Thu 26 May to Sun 29 May
Driesstraat 8, Zemst, 1982, Belgium
Fun & sociable bonspiel

Season's Closing Cup 2022'

Fri 03 Jun to Sun 05 Jun
Susulyka utca, Budapest, XI., 1112, Hungary
Fun & sociable bonspiel

Aarhus Cup 2022

Fri 05 Aug to Sun 07 Aug
Gøteborgallé 9, Aarhus N, 8200, Denmark
Fun & sociable bonspiel

11th MAZURY CURLING FESTIVAL

Tue 23 Aug to Fri 02 Sep
Wilkasy, Niegocinska 5, Gizycko, 11-500, Poland
Fun & sociable bonspiel

11th Mazury Curling Festival

Wed 24 Aug to Fri 02 Sep
Wilkasy, Niegocinska 5, Gizycko, 11-500, Poland
Fun & sociable bonspiel

Austrian Open

Fri 02 Sep to Sun 04 Sep
Sportfeld 1, Kitzbuehel, 6370, Austria
Fun & sociable bonspiel

Gentofte Cup 2022

Fri 09 Sep to Sun 11 Sep
Ved Stadion 8, (close to Copenhagen), Gentofte, 2820, Denmark
Fun & sociable bonspiel

Kolibris CUP 2022

Thu 15 Sep to Sun 18 Sep
Komárkova 12, Praha 4, 14800, Czech Republic
Cashspiel / competitive bonspiel

Glashoch Rangers Invitation Tournament

Fri 07 Oct to Sun 09 Oct
Hagenbeckstraße 132A, Hamburg, 22527, Germany
Fun & sociable bonspiel

Bygdøy Broomstacking 2022/23

Fri 25 Nov to Sun 27 Nov
Bygdøy Curling Club, Huk Aveny 45, Snarøya Curlinghall, Langoddveien, Oslo, 0287, Norway
Cashspiel / competitive bonspiel

Silkeborg Open 2023

Fri 14 Apr to Sun 16 Apr
Aarhusvej 45, Silkeborg, 8600, Denmark
Fun & sociable bonspiel