For medlemmer

Åbne turneringer i Europa

Liste med åbne turneringer i Europa.
Opdateres løbende af Curling Calendar.

Bonspiels

Canceled

Fri 05 Mar to Sun 07 Mar
Świdnica, 58-100, Poland
Fun & sociable bonspiel

Curling Brno OPEN PLUS 2021

Fri 09 Apr to Sun 11 Apr
Lazaretní 1, Brno, 615 00, Czech Republic
Fun & sociable bonspiel

San Prudencio Curling Cup 2021

Fri 23 Apr to Sun 25 Apr
BAKH ice rink, La Biosfera Ibilbidea, 2, 01013 Vitoria Gasteiz, Araba, Nº 6 Pta B, Vitoria-Gasteiz, VI, 01013, Spain
Fun & sociable bonspiel

Finnish Bonspiel 2021

Fri 30 Apr to Sun 02 May
Vaiveronkatu 70, HYVINKÄÄ, 05880, Finland
Fun & sociable bonspiel

Black Stone Trophy 2021

Fri 07 May to Sun 09 May
Nałkowskiej 11, Katowice, 40-425, Poland
Fun & sociable bonspiel

Aarhus Cup 2021

Fri 06 Aug to Sun 08 Aug
8200, 8200, Denmark
Fun & sociable bonspiel

10th Anniversary Mazury Curling Festival - camp&tournament

Sun 22 Aug to Sun 29 Aug
Giżycko, Wilkasy, Giżycko, 11-500, Poland
Fun & sociable bonspiel